Trwa wczytywanie strony

Proszę czekać
507153913    781985434
omega@bramy.mielec.pl
budowa obiektów przemysłowych
Firma PHUP OMEGA pod obecnym adresem działa od 1999 roku i oferuje swoim klientom wysokiej jakości usługi w zakresie budownictwa oraz automatyki bramowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Zajmujemy się budową obiektów: użyteczności publicznej, przemysłowych, produkcyjnych, handlowych, usługowych, magazynowych, biurowych i mieszkaniowych. Najlepszym potwierdzeniem wieloletniej i solidnej pracy są zbudowane przez nas budynki, które doskonale spełniają swoje funkcje.
Wykonujemy również adaptacje, rozbudowy i wzmocnienia istniejących obiektów przemysłowych. Nasze hale przemysłowe mogą być wyposażone w suwnice, attyki, kanały technologiczne, bocznicę kolejową oraz doki i bramy umożliwiające dostęp i rozładunek surowców. Budowa hal to również montaż okien, drzwi , bram i doków, naświetli dachowych, klap dymowych, ścian wewnętrznych, witryn aluminiowych i innych akcesoriów niezbędnych do eksploatacji budynku, Naszym klientom przy budowie hal zapewniamy szybką realizację, bezpieczeństwo i najwyższą jakość wykonania. Stale polepszamy naszą politykę jakości w trosce o zadowolenie klienta.
START | KONTAKT | KONSTRUKCJE STALOWE | USŁUGI | SPRZĘT BUDOWLANY