Trwa wczytywanie strony

Proszę czekać
507153913    781985434
omega@bramy.mielec.pl
automatyka
Firma PHUP OMEGA pod obecnym adresem działa od 1999 roku i oferuje swoim klientom wysokiej jakości usługi w zakresie budownictwa oraz automatyki bramowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Automatyka do bram wszelkiego rodzaju automatyczne siłowniki i akcesoria sterujące. Siłowniki mogą być przeznaczone do furtek, drzwi czy bram wjazdowych. Niektóre z nich są samoblokujące się inne niesamoblokujące się. Zazwyczaj automatyka jest przeznaczona dla bram, furtek lub drzwi do określonej wagi.
Zadzwoń do nas
Automatyka bramowa781 985 434
Biuro firmy507 153 913
BFT
Szeroka gama innowacyjnych produktów, aby zaspokoić każdą potrzebę: rozwiązania, które są opracowywane w światowej firmie BFT Home Automation Access. Proste w instalacji i intuicyjne w obsłudze, nasze systemy automatyki dla domu są wynikiem stałych badań technologicznych i podejścia koncentrującego się na osobie, w celu ułatwienia pracy instalatora i łatwiego zarządzania użytkownika końcowego. BFT nabrała przez lata dużego doświadczenie w produkcji systemów automatyzacji mieszkalnych, aby stać się dziś międzynarodową firmą.

START | KONTAKT | KONSTRUKCJE STALOWE | USŁUGI | SPRZĘT BUDOWLANY